Error opening translation file '/home/users/silers1/public_html/gk/application/../data/translate/lang.en.txt'.

O firmie

          

 

 

 

 

 

 

      Hurtownia  nasion „Grażis” i hurtownia Ogrodnicza „Karat”, są to komplementarne firmy rodzinne działające na rynku już od 1992 roku.

 

            Hurtownia  „Grażis” zajmuje się dystrybucją nasion warzyw i kwiatów oraz cebul kwiatowych. Głównymi dostawcami sprawdzonej jakości  asortymentu są wszyscy czołowi i liczący się na rynku producenci, tacy jak: „Spójnia”, „Polan”, „W. Legutko” czy „Roltico”.

 

            „Karat” jest Hurtownią  Ogrodniczą, która proponuje Państwu m. in. Najwyższej jakości narzędzia ogrodnicze wiodącej na rynku hiszpańskiej firmy „Bellota”, węże ogrodowe i akcesoria firm „Cellfast”  czy „Ramp”. Nawozy i odżywki  dla roślin marki „Inco Veritas”, „Nawomix” i „Ampol-Merol”. Oferujemy także środki  biobójcze do zwalczania gryzoni i owadów firm „Bros” i „Expel”. W sprzedaży posiadamy również wysokiej jakości kwiaty sztuczne i ozdoby.

 

            Przez lata działalności obie hurtownie wychodziły naprzeciw potrzebom odbiorców systematycznie zwiększając swój asortyment. Dzięki współpracy z naszymi klientami „Karat” i „Grażis” cały czas wzbogacają sprowadzany asortyment, co przekłada się na niższe ceny, wobec podobnych towarów, które proponować mogą firmy konkurencyjne.

 

Stabilna sytuacja finansowa firm, pozwala na zapewnienie odbiorcom korzystnych warunków współpracy w kwestii rabatów. Dbałość o klienta , dobra jakość proponowanych produktów przy niskich cenach oraz płynność dostaw, są naszymi atutami wyróżniającymi obie hurtownie w woj. mazowieckim Inie tylko. Liczne wyróżnienia i nagrody są dowodem najwyższej jakości produktów zarówno w sprzedaży hurtowej jak i detalicznej.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza ofertą. Jesteśmy przekonani, ze spotkacie się Państwo u nas z fachową obsługą i doradztwem, co w przyszłości zaowocuje długoletnią współpracą.

 

Zapraszamy